Anton Schrödl
(Schwechat 1820-1906 Wien) Kühe im Stall, signiert: A. Schrödl, Öl auf festem Karton, ca. 30 x 44 cm, gerahmt
Provenienz: Privatsammlung, Niederösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.04.2023 - 15:27
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Anton Schrödl
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.04.2023 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-