Franz von Zülow *
(Wien 1883-1963) Die Spontanität einer Blattpflanze, rückseitig gestempelt: F. Zülow, Aquarell auf Papier, 14,5 x 10,1 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.04.2023 - 15:42
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Franz von Zülow *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.04.2023 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-