Robert Hammerstiel *, 2 Bilder:
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Ohne Titel, signiert: Hammerstiel, datiert: (19)95, Tusche, Feder, auf Papier, ca. 18,8 x 23 cm bzw. 18,5 x 22,2 cm (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.04.2023 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.04.2023 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: