Thorn, Johann Kasimir 1648-1668
![Thorn, Johann Kasimir 1648-1668 - Mince a medaile Thorn, Johann Kasimir 1648-1668 - Mince a medaile](/fileadmin/lot-images/47M230510/normal/thorn-johann-kasimir-1648-1668-8514874.jpg)
Ort (18 Groschen) 1653 HI-L, Gumoswski 1942, Kopicki 8316, =5,70 g= III/III+
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
10.05.2023 - 10:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 220,-
Thorn, Johann Kasimir 1648-1668
Ort (18 Groschen) 1653 HI-L, Gumoswski 1942, Kopicki 8316, =5,70 g= III/III+
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Aukce: | Mince a medaile |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 10.05.2023 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 05.05. - 09.05.2023 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Kreuz an Halsreif
- .gestempelt/Briefstück/*/(*) - Sammlung altd. Staaten mit Baden - Bayern - Oldenburg - Hamburg - Bremen -Württemberg etc.,
- Poststück - partie Rahmen - Künstlerkarten aus einer Serie,
- 2 Henkelkrüge, Paar Biergläser, Paar Weinglaser, Ende 19./Anfang 20. Jhdt.,
- Rudolf Hoflehner *, 5 Bilder: