GOLD
![GOLD - Mince a medaile GOLD - Mince a medaile](/fileadmin/lot-images/47M230511/normal/gold-8515729.jpg)
25 Schilling 1934; =5,90 g, Auflage 9.383 Stk.= (kl. Kr.) II
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
11.05.2023 - 10:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 440,-
GOLD
25 Schilling 1934; =5,90 g, Auflage 9.383 Stk.= (kl. Kr.) II
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Aukce: | Mince a medaile |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 11.05.2023 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 05.05. - 10.05.2023 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Schiffer - Wiener Spätbiedermeier Gewürzschälchen,
- Brillant Smaragd Ring
- Roco H0, 2 Stk. E-Loks:
- Pinon Heuzé, hohe vergoldete Henkelvase (Amphora) mit Glockenblumendekor, Frankreich, Anfang des 20. Jahrhunderts
- Franz Barwig d. J., junger Tiger mit Ball, liegend, Modellnummer: 1421, Ausführung: Firma Keramos, Wien, ab 1950