Kurt Moldovan *
(Wien 1918-1977) "Dame und Zwerg", 1974, Lithografie, Ausschnitt 29 x 23 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.04.2023 - 11:06
- Vyvolávací cena:
Kurt Moldovan *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.04.2023 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,- -
Vyvolávací cena:
EUR 50,-