J. N. Spieß
"Flusslandschaft", Öl auf Leinwand, 26,5 x 41,5 cm, gerahmt, doubliert, restauriert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.04.2023 - 11:32
- Vyvolávací cena:
J. N. Spieß
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.04.2023 - 11:32 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |