Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) Lithografie, signiert Oman, datiert 71, die Nr.6/100, Blattformat 85 x 61 cm, ohne Rahmen, Blatt gebräunt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.04.2023 - 11:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.04.2023 - 11:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |