Lisl Engels (Cech-Engels) *
(Mödling 1916-2006 Thalgauegg/Salzburg), rückseitig betitelt"Strauss in hellem Krug", signiert u. datiert "Lisl Engels (19)77", Tempera auf Papier, ca. 66 x 52 cm, verglast, gerahmt, Glas gerochen
24.04.2023 - 10:10
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Lisl Engels (Cech-Engels) *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |