Hans Götzinger
(Wien 1867-1941), "Straßenszene" signiert "Götzinger", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 27 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
24.04.2023 - 10:30
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hans Götzinger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |