Künstler Anfang 20. Jh.
, Seeufer mit Weiden, undeutlich signiert "Geissenber" ?, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 70 cm, gerahmt, starke Altersspuren
24.04.2023 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler Anfang 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |