Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015)"Totengondel", signiert "Ernst Fuchs", Radierung in Farbe, Nummer 2(?) von 100 nummerierten Wxemplaren, Darstellungsgröße ca. 25 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
24.04.2023 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-