Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), "Guilietta", signiert "Ernst Fuchs", Radierung, Nummer 72 von 100 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 38 x 20,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
24.04.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-