Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), ohne Titel, monogrammiert "R. U.", Mischtechnik auf Hartfaserplatte, 50 x 65 cm, gerahmt
24.04.2023 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |