Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009), "Atelier I", signiert und datiert "Hrdlicka 1972, Radierung, Nummer 118 von 150 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt ca.54,5 x 64 cm, unpaasendes Passepartout, verglast, gerahmt
24.04.2023 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: