Künstler 2. Hälfte 19. Jh.
, Innenreaum einer Dorfkirche, signiert "Th. Lieben", Öl auf Leinwand, ca. 50 x 66,5 cm, gerahmt
24.04.2023 - 10:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 2. Hälfte 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |