Čís. položky 110-023610/0037

Oriosa

Oriosa - Klenoty a Hodinky

Damenuhrarmband, Weißgold 585, Formankerwerk, Cal. AS 1977-2, silberfärbiges Zifferblatt, Lünette mit Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, Gehäuse ca. 19 x 23 mm, Milanaiseband, Länge ca. 17 cm, verlängerbar auf ca. 17,5 cm, 31 g, geringe Gebrauchsspuren, deutliche Gangabweichung, Werkservice notwendigøgu

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

27.04.2023 - 11:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Oriosa

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.04.2023 - 11:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.