Künstler um 1900
, Damenbildnis, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca.125 x 80 cm, gerahmt, starke altersspuren, partiell abgeblättert
08.05.2023 - 10:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.05.2023 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |