Carl Pippich
(Wien 1862-1932 Seebarn/Wagram), Salzburg, signiert "C. Pippich", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 21 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
08.05.2023 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Carl Pippich
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.05.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |