Alois Mosbacher *
(Strallegg 1954 geb.), ohne Titel, signiert und datiert "Mosbacher (19)72, Aquarell auf Papier ca, 31,5 x 22,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
08.05.2023 - 10:33
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Alois Mosbacher *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.05.2023 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |