Gottfried Wurm (Laf) *
(Wien 1946 geb.), Blumenstillleben , signiert u. datiert "LAF (20)19", Öl auf Leinwand, ca. 70x 60 cm, ohne Rahmen
08.05.2023 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Gottfried Wurm (Laf) *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.05.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |