2 lose Altschliffbrillanten J-K/si zus. 0,52 ct
in Plastikboxøx
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
08.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 435,-
- Vyvolávací cena:
in Plastikboxøx
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Aukce: | Exkluzivní diamanty a drahokamy |
Datum: | 08.03.2018 - 14:00 |
Prohlídka: | 23.02. - 07.03.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)