13 Schellacks
darunter 5x Danny Kaye, Sarah Vaughn, Doris Day, Tommy Dorsey, Benny Goodman, tlw. stärkere Gebrauchsspuren, inkleicht beschädigtes Plattenalbum
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
24.05.2023 - 11:07
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
13 Schellacks
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Hudební nástroje, historická zábavní elektronika a desky |
Datum: | 24.05.2023 - 11:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.05. - 23.05.2023 |