Victor Jasper
(Wien 1848-1931), "Römische Ruine" in Schönbrunn, signiert u. dariert "Victor Jasper 1923", Öl auf Karton, ca. 49 x 68 cm, gerahmt
22.05.2023 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Victor Jasper
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.05.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |