Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien), Hafenansicht, signiert "A. Kaufmann", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 12 x 17,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
22.05.2023 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Adolf Kaufmann
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.05.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-