Peter Markovic *
(Zemun Semlin 1869-1952 Wien),2 sommerliche Flußlandschaften, jeweils signiert "Markovic", Pastelle auf Papier, je ca. 43 x 56 cm, verglast, gerahmt, Rahmen zerkrazt
22.05.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Peter Markovic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.05.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |