Franz Roubal *
(Wien 1889-1967 Irdning) "Fasan", signiert F. Roubal, betitelt, Kohlezeichnung mit Weißhöhung auf Papier, 12 x 29 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
24.05.2023 - 11:44
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Franz Roubal *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.05.2023 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: