Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) Radierung, signiert P. Krawagna, datiert 88, die Nr.20/50, Plattengröße 28,5 x 39,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
24.05.2023 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.05.2023 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |