Spilimbergo Mosaikschule
"Astratta con vele", Werknr. 1694, Mosaik, 55 x 39 cm, datiert 1959/60, gerahmt, partiell mit Oberflächenmängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
24.05.2023 - 11:10
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Spilimbergo Mosaikschule
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.05.2023 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |