Altschliffbrillant/DiamantRing
Gold 585, 1 Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, 2 kleinere Diamanten, wiener Kontrollamtszeichen, 1. Drittel 20. Jahrhundert, RW63, 6,5 g øG6
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
05.06.2023 - 15:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.06.2023 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Graz |