Karl Vukovic
(1897-1973) rückseitig betitelt "Königssee" handsigniert K. Vukovic, Öl auf Karton, Bildausschnitt 18 x 23,5 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.06.2023 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Karl Vukovic
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.06.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |