Brillant Ohrringe zus. ca. 4,20 ct
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 3,50 ct, zwei kleinere Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,70 ct, 3,5 g, Etuiøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
25.05.2023 - 10:25
- Dosažená cena: **
EUR 8.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.05.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |