Altschliffdiamantdamenring zus. ca. 0,50 ct
Gold 580, Silber, RW 56, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,2 g,
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
06.06.2023 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.06.2023 - 15:05 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |