Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) "Au bei Lofer", an umgebogener Leinwand betitelt, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.06.2023 - 15:04
- Cena:
EUR 3.690,-
Alois Arnegger *
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.06.2023 - 15:04 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-