Altschliffbrillantsolitär ca. 0,20 ct
Damenring, Rosegold 585, Silberfassung, RW 59, 2,6 gøg3
Expert: Marion Lenz
Marion Lenz
01/604 13 71
favoriten@dorotheum.at
01.06.2023 - 10:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Expert: Marion Lenz
Marion Lenz
01/604 13 71
favoriten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.06.2023 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |