Hermann Steininger *
, (Felling bei Hardegg 1915 geb.), "Alland", signiert "H. Steininger", Gouache auf Papier, Bildauausschnitt, 38 x 85 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
05.06.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hermann Steininger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 05.06.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |