J. C. Klinkosch - Wiener Platte,
Silber, rund, geriffelte Randzone, Fahne mit graviertem Monogramm und Adelsrangkrone, Dm. 33 cm, Gewicht 838 g, Meisterzeichen J. C. K. = J. C. Klinkosch, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, Druckstellen,(Sc)
05.06.2023 - 11:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 05.06.2023 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |