Kaschmir Seide,
Indien, ca. 200 x 138 cm, 20. Jh. Reinseidenteppich aus dem Norden Indiens mit rund 640.000 Knoten m/2. Geringe Gebrauchsspuren. (VP)
Expert: Vincent Pillinger
Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314
vincent.pillinger@dorotheum.at
05.06.2023 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Kaschmir Seide,
Expert: Vincent Pillinger
Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 05.06.2023 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |