Claes Oldenburg *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Stockholm 1929-2022 New York City)
“Pizza/Palette”, 1996, colour lithograph on Somerset wove paper, signed Oldenburg, no. 16 from the edition of 100 numbered impressions, image size c. 60 x 80 cm, sheet size 74.8 x 97 cm, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
13.06.2023 - 14:24
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.271,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 900,-
Claes Oldenburg *
(Stockholm 1929-2022 New York City)
“Pizza/Palette”, 1996, colour lithograph on Somerset wove paper, signed Oldenburg, no. 16 from the edition of 100 numbered impressions, image size c. 60 x 80 cm, sheet size 74.8 x 97 cm, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní umění grafika |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 13.06.2023 - 14:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 06.06. - 13.06.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce