Altschliffbrillant/Saphirring
Gold 585, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 65,9,1 g øG9
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
12.06.2023 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Altschliffbrillant/Saphirring
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 12.06.2023 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |