Diamantring zus. ca. 0,20 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffdiamanten, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 55, 2,8 gøg3
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
07.06.2023 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Diamantring zus. ca. 0,20 ct
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2023 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |