Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Der rote Busch, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 11/20, Kaltnadelradierung auf Velin in Rot (Magenta), Druckplattengröße ca. 20 x 18 cm, Blattgröße ca. 36,5 x 26,8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 3.108,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: