Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Frucht, handsigniert: Rainer, 1971, Auflage: 220 Exemplare, Kaltnadelradierung in Farbe auf Velin, Druckplattengröße ca. 19,8 x 17,9 cm, Blattgröße ca. 23,9 x 21,4 cm, Edition Tusch, Wien, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Breicha R 125
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:12
- Dosažená cena: **
EUR 2.260,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: