Hermann Nitsch *
(Wien 1938-2022 Mistelbach, NÖ)
Levitikus, Motiv IX, rückseitig handsigniert: Hermann Nitsch, datiert: 2010, nummeriert: 16/30, Siebdruck in Farbe mit Quarzsand (Terragraphie) auf Leinwand, ca. 134 x 89 cm, herausgegeben von Har-El Printers & Publishers, Tel Aviv-Jaffa
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:10
- Dosažená cena: **
EUR 7.063,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Hermann Nitsch *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,- -
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,-