Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015)
Die Heiligen Drei Könige, handsigniert: Ernst Fuchs, nummeriert: 41/100, 1976, Radierung mit Aquatinta, handkoloriert (aquarelliert), auf Velin, Druckplattengröße ca. 10,7 x 30,1 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Weis/Fuchs 233 III b
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:27
- Dosažená cena: **
EUR 565,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-