Henri Matisse *
(Cateau-Cambresis 1869-1954 Nizza)
La Pompadour, 1951, Lithographie auf Velin auf Karton, ca. 35 x 31 cm, verglast, gerahmt, WVZ Duthuis 664
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:58
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Henri Matisse *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:58 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-