Anonymer Künstler
(Anfang 20. Jhdt.) Stockrosen am Brunnen, unsigniert, Öl auf Karton, Bildausschnitt 36,5 x 28,5 cm, Massivholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.06.2023 - 15:27
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Anonymer Künstler
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.06.2023 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Graz |