Künstler um 1900
Der Eremit, rückseitig bezeichnet, Öl auf Karton, 63 x 52 cm, gerahmt, beschädigt,
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
19.06.2023 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Künstler um 1900
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 19.06.2023 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |