Künstler 20. Jahrhundert
Holländische Landschaft, nach altem Vorbild, Aquarell auf Papier, 26,5 x 37,5 cm, gerahmt, fleckig, gebräunt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
19.06.2023 - 10:27
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Künstler 20. Jahrhundert
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 19.06.2023 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |