Constantin Damianos *
(Wien 1869-1953 Graz) Steirische Landschaft, signiert C. Damianos, Öl auf Karton, 28 x 36 cm, gerahmt,
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
19.06.2023 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Constantin Damianos *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 19.06.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |